Follow my blog with Bloglovin

Szkolenia

A szkolenia każdego dnia nowe…

Posts Categorized / Artykuły

Przedsiębiorcy i firmy

Przedsiębiorcy to ci, którzy podejmują ryzyko, podejmują decyzje i zapewniają zasoby potrzebne do przekształcenia pomysłów w czyn.

0

Kurs języka angielskiego onlin

Umiejętności językowe są w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Zaczynając od podstawowych sytuacji, w których się przydają, jak wyjazd na zagraniczne wakacje, kończąc na kontaktach biznesowych. Dzisiejszy świat daje ogrom możliwości  na całym świecie. Język angielski to podstawa do kontaktów międzynarodowych. Kursy języka angielskiego wcale nie muszą być nudne i nie do przejścia. Czasy się zmieniły […]

0

Sala konferencyjna w Warszawie – o tym nie możesz zapomnieć!

Obecnie coraz więcej spotkań firmowych, czy konferencji odbywa się poza siedzibami firmy. Jest to korzystne rozwiązanie także z tego względu, że niekiedy duże przedsiębiorstwa rozsiane są po obszarze, a pracownicy nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu.

0

Dlaczego warto korzystać ze zdjęć stockowych?

O istocie tekstu napisano bardzo wiele. Dla copywriterów treść mogłaby być jedynym nośnikiem informacji. Tymczasem nie o ich upodobania chodzi w komunikacji z odbiorcą. By komunikat trafił do osoby lub osób, do których jest kierowany, powinien być wyrażony ‚w ich języku’. Musi po prostu wpisywać się w ich styl i upodobania. Inaczej będzie wyglądał przekaz […]

0

Interesują cię osłony okienne? Znajdź dobry sklep z roletami!

Nie ulega wątpliwości, że stylowe rolety okienne to ważny element bezpieczeństwa, osobistego komfortu, ale i wystroju. Każdy chce się chronić przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych czy hałasu. Dlatego możliwość skutecznego zasłaniania okien jest dzisiaj w cenie, ale czy zwykły producent rolet wewnętrznych będzie w stanie zaspokoić takie potrzeby? Sprawdźmy.

0

Kontakty biznesowe z Chinami. Jak wybrać odpowiedniego tłumacza?

Wraz z rozwojem chińskiej gospodarki i pozycji na rynku światowym coraz więcej firm decyduje się na nawiązanie kontaktów biznesowych z Państwem Środka. Nic dziwnego, w końcu wejście na tak dynamicznie rozwijający się rynek może przynieść dla firm wiele korzyści. Wraz z rozwijającym się rynkiem rośnie zapotrzebowanie na usługi tłumaczy języka chińskiego.

0

Aplikacja kontrola rodzicielska opinii – Kid Security LLP

Ponieważ moja córka rozpoczęła naukę w szkole, postanowiłem zainstalować w jej telefonie kontrolę rodzicielską. Okazuje się, że usługi kontroli rodzicielskiej są bardzo popularne i poszukiwane. Sklepy internetowe z aplikacjami oferują szeroki wachlarz usług dla rodziców, różniących się kosztami, funkcjonalnością, popularnością i jakością pracy.

0

Oczyszczacz do biura – z nawilżaniem czy bez?

Czy wiesz, że długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń może obniżać Twoją zdolność koncentracji i samopoczucie, w efekcie czego obniża się również Twoja efektywność w pracy? Zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu z łatwością przenikają do pomieszczeń, oczywiście ich stężenie w porównaniu z przebywaniem na zewnątrz jest mniejsze, jednak budynek nie stanowi dla nas ochrony przed ich wdychaniem.

0
Strony:1234567...19